We use cookies to improve your experience of our site. By using our website, you agree to the use of cookies.

Teamledare

Björn Djurfeldt
Aktiv Liv & Finans
Tel: 040-611 87 65
E-post: info@aktivlivfinans.se

Medlemskordinator

Anna Schnyder
Reseexperten
Tel: 040-10 18 10
Mob: 0768-810 910
E-post: anna@reseexperten.se
Web: www.reseexperten.se

Mentorskordinator

Anna Lindberg
Tellus flaggor & reklam
Tel: 040-691 99 00
E-post: anna@tellusflaggor.se
Web: www.tellusflaggor.se

Informatör

Åke Sjöberg
KH Pack AB
Tel: 046-19 05 30
E-post: info@khpack.se
Web: www.khpack.se

Medlemskommitté

Göran Kjellberg
Wasa Kredit AB 
Tel: 040-664 28 83
Mob: 0702-40 74 30 
E-post: 
goran.kjellberg@wasakredit.se
Web: www.leasingnytt.se

Ida Arvidsson
KBM Advokatbyrå 
Tel: 040-12 22 12
E-post: ida.arvidsson@kbmlaw.se

Philip Areskoug
Areskoug Filmproduktioner 
Tel: 0739 87 01 70
E-post: philip@areskougfilm.se
Web: www.areskougfilm.se

Besöksvärdar

Lotta Thulin
Nämndemansgården
Tel: 046-19 05 30
E-post: info@khpack.se
Web: www.namndemansgarden

Isaak Zughaft
Malmö stad – Arbetscentrum, Utslussningsenheten, Servicepatruller
Tel: 0701-46 75 75
E-post: isaak.zughaft@malmo.se
Web: www.malmo.se

Eventgruppen

Ann-Sofie Grönkvist
Malmö Konferenscenter
Tel: 040 350 350
E-post: bokningen@malmokonferenscenter.se
Web: www.malmokonferenscenter.se

Thomas Thomasson
Din Bil Sverige AB
Tel: 070-999 44 80
E-post: Thomas.Thomasson@dinbil.se
Web: www.dinbil.se

Patricia Menger
Bjurfors Fastighetsmäklare
Tel: 046-19 05 30
E-post: patricia.menger@bjurfors.se
Web: www.bjurfors.se

Anders Fox
Anders Fox Magical Entertainment
Tel: 073-576 72 69
E-post: anders@andersfox.se
Web: www.andersfox.se

Informationsgruppen

Åke Sjöberg
KH Pack AB
Tel: 046-19 05 30
E-post: info@khpack.se
Web: www.khpack.se

Peter Syrjanän
Peter Syrjanän – Grafisk formgivare
Tel: 070-999 44 80
E-post: peter@petersyrjanen.se
Web: www.petersyrjanen.se

Anna Schnyder
Reseexperten
Tel: 040-10 18 10
Mob: 0768-810 910
E-post: anna@reseexperten.se
Web: www.reseexperten.se

Tor Sjödin
SOECO Kontorsmöbler AB
Tel: 0703 90 32 22
E-post: tor.sjodin@soeco.se
Web: www.soeco.se

 

 

Kontakta oss gärna